Медики розповіли, що вживання спаржі позитивно впливає на стан здоров’я людини. За словами експертів, завдяки додаванню в раціон харчування даного продукту можна зміцнити імунітет і позбутися від проблем з травленням.

Про корисні властивості спаржі знали ще єгиптяни, греки і римляни, які вважали продукт делікатесом. Її вживання виліковувало від захворювань шлунково-кишкового тракту.

Сучасні експерти стверджують, що спаржа допомагає виводити з людського організму шлаки і токсини. При цьому вона здатна стимулювати функціонування корисних бактерій кишечника.

Спаржа містить безліч рослинних білків і солей. Вони допомагають нормально працювати серцево-судинної, нервової та опорно-рухової систем. Лікарі повідомили, що аспарагін, наявний в овочі, дуже важливий для кров’яного тиску, роботи серця і нирок. Спаржа є низькокалорійним продуктом. У 100 г овоча – 20 ккал.

Експерти рекомендують вибирати продукт, який має закриті і тверді наконечники. Дані пагони мають безліч корисних мікроелементів. Овоч можна використовувати як гарнір або основне блюдо, повідомляє “Слово і Діло”.