Люди, які ведуть здоровий спосіб життя, обмежують себе в деяких продуктах, в тому числі і салі. Разом з тим, багато хто вживає його щодня. Пацієнтам, які мають захворювання внутрішніх органів, слід утримуватися від сала, вважають медики.

Фахівці з’ясували, наскільки названий продукт корисний для організму людини і чи варто їсти його у великих кількостях. Дослідження показали, що твердий тваринний жир є висококалорійним продуктом: в 100 грамах міститься 770 калорій. У той же час, якщо з’їдати 10-30 грам даного продукту в день, він не принесе шкоди. У салі міститься безліч корисних речовин, включаючи вітаміни A, D і E. Медики називають і омега 6-ненасичені жирні кислоти, які позитивно впливають на організм. При цьому поліпшується робота серцевого м’язу і головного мозку, нормалізується обмін речовин. Щоденний невеликий шматочок свинячого сала нормалізує стілець, перешкоджаючи утворенню жовчних каменів

Разом з тим, пацієнтам, що страждають захворюваннями печінки, нирок і підшлункової залози, слід уникати вживання даного продукту. Здоровим людям при покупці твердого свинячого жиру рекомендується вибирати його уважно і засолювати самостійно.