Навіть часткова відмова від вживання спиртного призведе до змін в організмі. Які саме? На що ж впливають алкогольні напої, що з їх відходом легко помітити різницю.

Сон. Він стане спокійнішим. Багаторічні дослідження довели, що вживання алкоголю перед сном призводить до посиленої активності мозку в нічні години. Через це часто відчувається занепад сил. Відмовившись від шкідливої звички, ви відразу ж помітите бадьорість в ранкові години.

Апетит. Відмовившись від алкоголю, ви перестанете переїдати. Адже доведено, що спиртне серйозно підвищує апетит. Крім того, з часом піде тяга до солодкого. Щоправда, спочатку вона істотно посилитися, ну а потім до солоденького ви станете байдужі.

Читайте також:  Названі звички, які роблять нас старшими

Вага. Зайві кілограми швидко підуть і не повернуться. Вживаючи, ви навіть і не замислювалися, скільки калорій в себе вливаєте, а скількома закусуєте. Тому, якщо ви страждаєте від зайвих кілограмів, краще кинути випивку.

Обличчя. Якщо відмовилися від алкоголю, то готуйтеся дивуватися – ваше обличчя стане напрочуд свіжим. Зникне сухість, неглибокі зморшки розгладяться. Чому так відбувається? Причина криється в тому, що алкоголь серйозно зневоднює організм.

Здоров’я. З зниженням обсягу або повною відмовою від випивки, ви зводите мінімум ймовірність виникнення онкологічних захворювань. Адже вчені з США нещодавно в черговий раз підтвердили теорію, що надмірне вживання алкогольних напоїв призводить до виникнення ракових пухлин.

Читайте також:  Вівсянка на сніданок допомагає спалювати калорії протягом дня

Джерело: 7mednews