Медики, що представляють Англійську службу охорони здоров’я, розповіли про побічні ефекти прийому парацетамолу, які найчастіше зустрічаються. За словами фахівців, при передозуванні ліками можуть виникати негативні наслідки для здоров’я людини.

Люди, які при вживанні парацетамолу перевищили дозування, відчувають нудоту і блювоту, так як організм таким чином виводить препарат природним шляхом через реакцію відторгнення.

Якщо кількість ліків істотно більше, ніж необхідна доза, то може виникнути ризик хворобливих відчуттів в результаті ураження печінки. Біль може наступити в правій частині живота. Бувають випадки, коли після прийому ліків настає втома, і змінюється пігмент шкіри.

Згідно з твердженням медиків, найчастіше передозування парацетамолом проходить без наявності видимих симптомів. Про це може говорити лише привітання легкого дискомфорту в області шлунка.

Читайте також:  8 способів знизити ризик деменції

Іноді пацієнту доводиться стикатися з важким метаболічним ацидозом. При виникненні проблем зі здоров’ям медики рекомендують звернутися до лікаря за консультацією і пройти повне медичне обстеження.

Джерело: Express