Медики розповіли про п’ять продуктів, які допомагають позбутися симптомів, які присутні при похміллі. Згідно з твердженням фахівців, з наслідками прийому алкоголю допоможуть впоратися курячі яйця, кокосова вода, імбир, банани і солодка газована вода, що містить сік лимона або лайма.

Патофізіолог Олена Парецька і невролог Євген Мосін повідомили, що в яйцях міститься амінокислота L-цистеїн. Вона корисна для нормальної роботи печінки, що дозволяє розщеплювати токсин, який накопичується в організмі, якщо людина вживає велику кількість алкоголю.

З цієї причини в якості сніданку найкраще вибрати яєчню. За словами експертів, алкоголь здатний провокувати зневоднення організму і дисбаланс електролітів, в результаті цього у людини погіршується стан здоров’я. При нестачі рідини можна вживати кокосову воду, яка допомагає відновити баланс завдяки калію, що входить до складу напою.

Читайте також:  Непрофесійно виконуваний масаж небезпечний для хребта

Для вирішення проблем з шлунково-кишкового тракту рекомендується використовувати імбир і банани, збагачені електролітами калію. Кореневище можна застосовувати, якщо спостерігається нудота і блювота, в нарізаному вигляді його необхідно додати в воду, а плоди корисні при розладі шлунка.

Солодка газована вода, до складу якої входить сік лимона або лайма, допомагає швидше виводить алкоголь з організму людини. Цитрусові мають корисні властивості і позитивно впливають на кишечник, знижуючи нудоту, підвищений рівень цукру відновлює сили, а вода усуває наслідки зневоднення організму, повідомляє РИА «Новости».