Медики, що представляють благодійну організацію Alzheimer’s Society розповіли про сім ознак “алкогольного Альцгеймера”. За словами експерта, недоумство здатне вражати людей віком 40-50 років.

Недоумство, спровоковане вживання міцних напоїв, з часом може припинити прогресування. Якщо людина, у якого спостерігається алкогольна деменція, перестає пити спиртне, то можна частково або повністю відновити стан здоров’я. Першим симптомом негативного впливу алкоголю на мозок є труднощі зі зосередженням. Можуть виникати проблеми з вирішенням завдань, плануванням і організацією. Людина здатна відчувати складнощі з встановленням цілей, судженнями і прийняттям рішень, пише Daily Express.

Також симптомом “алкогольного Альцгеймера” можна вважати брак мотивації для здійснення дій. Наприклад, вживання їжі і пиття. Пошкодження мозку може супроводжуватися зменшенням розуміння думок і почуттів інших людей. У людини виникає емоційна нестабільність, проявляється дратівливість або байдужа поведінка. Періодично бувають проблеми з пам’яттю: нездатність прийняти нову інформацію і швидке забування подробиць розмови. При порушенні роботи мозку через вживання алкоголю виникає мінливий настрій, що коливається між апатією, депресивним станом або дратівливістю.

Читайте також:  Лікар назвав «невидимий» симптом смертельного раку, який можна прийняти за застуду

Алкоголь – токсин, котрий негативно впливає на нервові клітини мозку, здатний скорочувати мозкову тканину. При цьому в мозку зменшується число клітин, що несуть інформацію, необхідну органу для виконання завдань. При регулярному вживанні спиртних напоїв порушується робота кровоносних судин в головному мозку, що провокує високий артеріальний тиск і підвищує ризик розвитку інсульту. Через велику кількість алкоголю організм не отримує тіамін (вітамін B1), необхідний для нормальної роботи мозку.