Дослідження переконливо доводять необхідність додавання апельсинів до свого раціону цього року.

Одним із підходів до здорових очей є ведення здорового способу життя. Навіть ваш зір не захищений від поживної дієти, багатої на вітаміни і поживні речовини. Тепер дослідження показують, що популярний цитрусовий фрукт із задоволенням запобігає головній причині втрати зору, пише Express.

Якщо ви їсте апельсин, щоб отримати трохи вітаміну С або насолодитися солодким, але пікантним смаком, цитрусові пропонують більше, ніж просто приємне підвищення імунітету.

Апельсини можуть знизити ризик втрати зору, відомої як дегенерація жовтої плями. Перші симптоми часто включають розмиту чи спотворену область вашого зору. На щастя, апельсини знижує ризик дегенерації жовтої плями на 60 відсотків. Дослідники виявили, що люди, які регулярно їдять апельсини, менш схильні до розвитку дегенерації жовтої плями протягом 15-річного дослідницького періоду.

У той час, як ті, хто регулярно вживає цитрусові, мають найбільший рівень захисту, навіть вживання апельсина один раз на тиждень, мабуть, дає «значну користь».

60-відсоткове зниження спостерігалося у тих, хто їв хоча б одну порцію апельсинів щодня.

Коли справа доходить до потужної частини фруктів, відповідальної за ці переваги, дослідники пов’язують це з флавоноїдами – різними сполуками, які природно зустрічаються в багатьох фруктах та овочах.

Люди, які з’їдають хоча б одну порцію апельсина щодня, мають менший ризик розвитку дегенерації жовтої плями порівняно з людьми, які ніколи не їдять апельсини.