Американські медики розповіли про симптоми інсульту, які часто здаються безпечними. За їх словами, варто звернутися до фахівця, якщо у людини спостерігаються проблеми із зором, мігрень, нездатність згадати що-небудь і інші симптоми.

Про серйозне захворювання свідчать порушення зору. Роздвоєння в очах картинки, затуманення або ж втрата видимості можуть вказувати на гострий збій у мозковому кровообігу. Дані симптоми провокує зниження подачі кисню до органів зорової системи в результаті ураження кровоносних судин. У цей же самий час, відзначається експертами, ці ознаки нерідко пов’язують з віком або втомою.

Часткова або повна втрата чутливості також є показником для звернення до медичного працівника. Набряклі руки або ноги після нічного відпочинку є поширеним явищем. Однак якщо оніміння залишається, це може виступати сигналом про інсульт. Такий симптом виникає внаслідок зниження надходження крові крізь артерії, що проходять через хребет в голову.

Про інсульт повідомляють несподівані зміни мови, нечітке промовляння слів. Також при наявності недуги з’являються розлади координації. Цей раптово виник ознака, як і запаморочення, може підтверджувати стався мозковий удар.

Нездатність згадати будь-яку інформацію трапляється у всіх. Проте, як стверджують медики, посилена форма забудькуватості здатна виступати симптомом перенесеного мікроінсульту. Мігрені, що вказують на наявні захворювання, зазвичай слідують за іншими показниками порушення кровопостачання певної ділянки мозку. Серед них нерідко спостерігаються ті, що вказані в даному переліку.