Зарубіжні медики розповіли, які способи допоможуть оновити клітини підшлункової залози без ліків. Наприклад, одним з рішень є вживання шпинату.

Як пояснили фахівці, регенерація клітин підшлункової залози життєво необхідна, щоб поліпшити її функції, адже вона не тільки бере участь в травленні, але і виробляє гормони, необхідні для підтримки багатьох обмінних процесів в організмі.

Зокрема, медики радять їсти капусту, що допомагає омолодити зазначений орган травної системи за рахунок великої кількості в складі природних волокон, мінеральних речовин і вітамінів. Якщо ж у людини має місце панкреатит, то в цьому випадку варто враховувати спосіб приготування, так як в сирому вигляді вона не рекомендується.

Читайте також:  Сексолог дала пораду нерішучим коханцям

Також фахівці одним з рішень бачать додавання в раціон часнику, що володіє бактерицидними, протипаразитарними і протигрибковими властивостями. Рослина при цьому захищає підшлункову залозу від запалення.

Молочні продукти також здатні допомогти оновити клітини травного органу. Зокрема, ряжанка при панкреатиті входить в раціон дієтичного харчування, що призначається при цій патології або з метою її профілактики. Серед знежирених або зі зниженим вмістом жирів варіантів: натуральний йогурт, кефір, сири твердих сортів, сметана. У цьому ж списку порад і вживання шпинату, багатого вітамінами групи В, що важливо для людей з цукровим діабетом.