Таблетки довголіття поки не придумано, але деякі продукти цілком можуть її замінити – розповідаємо, які саме.

Хочете жити довго? Тоді подбайте про своє харчування: від нашого раціону безпосередньо залежить ризик розвитку захворювань, які призводять до ранньої смерті — діабету, раку, інсульту, хвороб серця. Намагайтеся частіше їсти продукти з нашої добірки, а ще займайтеся спортом (хоча б півгодини в день) і намагайтеся контролювати стрес. І ваші шанси зустріти сотий день народження істотно підвищаться!

Продукти, багаті білком

Яйця, м’ясо, горіхи, молочні продукти — все це повинно бути на вашому столі кожен день, якщо ви всерйоз мають намір жити довго. Білок необхідний нашому організму для самовідновлення – нехай ви будете отримувати його в достатній кількості!

Цибуля

У цибулі багато вітаміну С, який допомагає зміцнити імунітет, а також інших корисних речовин, які допомагають стабілізувати рівень цукру в крові і навіть знизити ризик розвитку раку.

Кава

Дві-три чашки кави в день допомагають знизити ризик розвитку інсульту, депресії, хвороби Паркінсона і багатьох інших захворювань, що впливають на тривалість життя. Найголовніше – не перевищувати рекомендовану дозу, намагатися пити напій до 16 годин і не додавати до кави цукор, вершки і особливо солодкі сиропи.

Яблука

Пектин, яким багаті ці фрукти, здатні знижувати рівень “поганого” холестерину ЛПНЩ, що вражає стінки судин і підвищує ризик серцево-судинних захворювань. А ще пектин прискорює спалювання жиру і допомагає тримати вагу під контролем, що також дуже важливо для нашого здоров’я.

Сочевиця

З усіх бобових сочевиця містить найбільше білка, клітковини, а також в ній найменше жирів. А її низький глікемічний індекс допомагає підтримувати здоровий рівень глюкози в крові, що також дуже важливо для підтримки здоров’я і продовження життя.

Мигдаль

Ці горіхи покращують вагу і кров’яний тиск, рівень ліпідів і глюкози, а також пам’ять. А в якості перекусу мигдаль допомагає нам зберігати відчуття ситості і підтримувати красиву фігуру і здорову вагу.

Фінік

У сухофруктів досі зберігається незаслужено погана репутація через високу калорійність і вміст цукру. Тим часом, фініки багаті кальцієм і магнієм, життєво важливими для здоров’я кісток, а також містять антиоксидант лютеїн-зеаксантин, який покращує здоров’я очей у людей з ризиком дегенерації жовтої плями і катаракти.