Косметичні засоби користуються популярністю як у представників слабкої, так і сильної статі, причому абсолютно різного віку. При цьому велика кількість продукції за час існування обросла різними домислами і чутками. Деякі популярні міфи про косметику розвінчали медики.

За словами фахівців, думку про те, що дорогі креми та інші засоби дають кращий ефект, є не завжди правдою. На ринку є чимало гідних аналогів, що дозволяють отримати не менший ефект, при меншій кількості витрат. Ще один популярний міф свідчить, що бальзами і маски можуть відновити пошкоджене волосся. Медики кажуть, що для отримання ефекту потрібно не тільки використовувати правильні засоби, а й змінити своє харчування.

Також фахівці стверджують, що популярність протицелюлітних кремів значно перебільшена. Побороти ненависну «апельсинову кірку» на шкірі косметика навряд чи може, а ось правильний раціон і спорт – цілком можуть це зробити.

Медики не рекомендують захоплюватися косметикою у разі, якщо вона не підходить до типу шкіри, а лікувати акне фахівці радять не кремами та лосьйонами, а спеціальною терапією і тільки у професіонала. Також експерти застерігають від використання народних засобів, ефект від яких досить сумнівний.