Якщо в романтичну вечерю включити певні продукти, то вечір плавно перетече в бурхливу ніч. Яка їжа стане відмінним афродизіаком, розповідаємо в нашому матеріалі.

Кавун

Цей продукт відмінно підходить для втамування спраги і освіження, а також для романтичної вечері. Справа в тому, що в ньому міститься інгредієнт, здатні розслабити кровоносні судини, що це провокує ефект віагри. Цитрулін перетворюється в амінокислоту, що відповідає за збільшення рівня оксиду азоту в організмі. А це дозволяє збільшити лібідо.

Кедрові горішки

Ідеальний продукт-афродизіак для чоловіків. У кедрових горіхах багато цинку, який відповідає за підвищення і підтримку хорошого рівня тестостерону у представників сильної статі. У великої кількості людей спостерігається недолік даного елементу, тому додати цей продукт в раціон не буде зайвим кожній людині.

Читайте також:  Секрети довголіття: 5 звичок, які старять тіло

Кава

А цей напій буде відмінним помічником в ліжку для представниць слабкої статі. Жінки від споживання кави повинні відчувати сексуальний потяг. Справа в тому, що кофеїн є стимулятором, збільшує кровотік. Кава буде ідеальною перед романтичною ніччю. До того ж дозволить довго не спати.

Інжир

Чоловікам і жінкам варто їсти інжир, якщо вони розраховують на продовження побачення. Продукт дозволяє збільшити рівень оксиду азоту, так як містить багато амінокислот, а це покращує сексуальні функції.

Шоколад

Чорний шоколад є афродизіаком. Він вивільняє дофамін, що допомагає створити піднесений настрій, а це може привести до бажання зайнятися любов’ю. Згідно з дослідженням італійських вчених, від поїдання шоколаду у жінок сексуальне бажання було набагато вище, ніж у тих людей, хто не їв цей продукт.

Читайте також:  Якість зору: 3 причини регулярно перевіряти очі
Продовження на наступній сторінці: 1 2