ГоловнаНовини Здоров'яМедики спростували міфи про гіпертонії

Медики спростували міфи про гіпертонії

Третина населення планети схильна до гіпертонії, але виконують рекомендації лікарів далеко не всі. Особливої шкоди здоров’ю, вважають фахівці, завдають вкорінені в суспільстві помилки, тому вони вирішили спростувати більшість з них.

Тиск

Існує думка про те, що підвищений кров’яний тиск — це тимчасова проблема, про яку можна забути, прийнявши таблетку. При цьому занадто великий ризик, стверджують медики, з плином часу зіткнутися з серцево-судинними захворюваннями, що ведуть до інфаркту, інсульту або до порушення роботи нирок.

Статистика відзначає значне «омолодження» багатьох недуг, що характерно і для артеріальної гіпертензії. В даний час з підвищенням тиску стикаються молоді люди, а іноді і школярі, проте роль спадковості також велика. З одного боку, зневажливе ставлення до свого здоров’я найчастіше обертається його втратою, але дотримання простих порад медиків, з іншого боку, дозволить протистояти генам і впливу несприятливих факторів.

Читайте також:  15 продуктів для довгого і здорового життя на думку вчених з США

Контролюючи свою вагу, а при необхідності зменшуючи її, можна знизити тиск на 20 мм ртутного стовпа. Допомогу в цьому надасть і збалансоване харчування, і режим сну, і доступні фізичні вправи. Стабілізація артеріального тиску — це не привід для заспокоєння. Вилікувати хворобу не можна, стверджують медики, а от тримати показники в нормі можливо, повідомляє Planet today.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News