Рак простати вважається однією з найпоширеніших причин смерті серед чоловіків старше 40 років по всьому світу. Як з’ясували Китайські терапевти, є напій, що дозволяє знизити ризик розвитку цього онкологічного недуги. Йдеться про каву.

До подібних висновків дослідники з КНР прийшли після експерименту, учасниками якого стали понад 1 млн осіб, передає Express. У 57 тисяч з них, які відмовлялися від регулярного споживання кави, була діагностована злоякісна пухлина в передміхуровій залозі.

На думку експертів, кофеїн, котрий міститься в напої дозволяє боротися із запаленнями, які виникають в простаті. Речовина стимулює кровообіг в малих органах таза, що є вкрай корисним для чоловіків, які ведуть сидячий спосіб життя.

Читайте також:  Головний продукт, який не можна гіпертонікам

Раніше вчені довели, підбадьорливий напій знижує ризик серцево-судинних захворювань, діабету другого типу, хвороб Альцгеймера і Паркінсона, раку печінки і колоректальних пухлин.

Нарешті, позитивним побічним ефектом кави вважається боротьба з втомою, що особливо корисно для імунітету в зимовий період. При цьому лікарі закликають обмежувати себе 3-4 чашками напою на добу, щоб не порушувати серцевий ритм і якість сну.