ГоловнаНовини Здоров'яМедики визначили ідеальний перекус для серця

Медики визначили ідеальний перекус для серця

За даними медиків з Великобританії, ідеальним щоденним перекусом, що йде на користь серцю, можна вважати мигдаль – він ефективно захищає від розвитку багатьох патологій серцево-судинної системи.

Мигдаль

Фахівці Королівського коледжу Лондона визначили: регулярне вживання мигдалю покращує функціонування кровоносних судин (не рахуючи інших плюсів для здоров’я). З цієї причини вони вважають продукт ідеальним перекусом.

За словами вчених, вживання мигдалю сприяє зниженню рівня жиру в черевній порожнині і “поганого” холестерину в судинах, що є провідними маркерами серцевих захворювань. Ними було проведено дослідження за участю майже 7 тисяч осіб (фахівці відстежували особливості харчування випробовуваних). Виявилося, що саме любителі мигдалю мали кращі показники серцевого здоров’я.

Читайте також:  Жити сто років. Наукові факти про довгожителів

Також було помічено, що люди, які віддають перевагу перекушувати протягом дня саме горіхами, схильні в цілому вживати менше вуглеводної їжі, трансжирів, солі.

Інший експеримент показав: замінивши 20% щодня споживаної шкідливої їжі на мигдаль, люди можуть знизити особистий ризик захворювань серця на 32%.

Фахівці визначили, що антиоксиданти цього горіха захищають судини від згубного впливу вільних радикалів, здатного порушувати приплив крові до міокарда і провокувати розвиток ішемічної хвороби серця.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News