Медики з США розповіли про повсякденні звички, що провокують цукровий діабет. Згідно з твердженням експертів, дане захворювання може виникнути у людей будь-якого віку.

Лікарі повідомили, відсутність генетичної схильності до діабету не означає, що повсякденні звички не здатні привести до розвитку хвороби.

Кава негативно впливає на стан здоров’я. Це можна пояснити тим, що напій погано впливає на метаболічні процеси в організмі. Нещодавно фахівці провели дослідження і з’ясували, що вживання кави 1-2 в день не шкідливо. Дана звичка зменшує ймовірність виникнення діабету.

Також медики рекомендують відмовитися від вживання фастфуду, оскільки він підвищує рівень вісцерального жиру. При його накопиченні виникає не тільки ожиріння і серцево-судинні захворювання, але і знижується чутливість організму до інсуліну.

Читайте також:  Лікарі розповіли на що вказує рання сивина

Цукровий діабет може розвинутися в результаті дефіциту вітаміну D, який людина отримує не тільки з продуктів, але і від сонця. Лікарі радять виходити на прогулянку, щоб приймати недовгі сонячні ванни для поліпшення роботи підшлункової залози.