Недавнє дослідження показало, що медитація може допомогти людям з хворобою Альцгеймера впоратися з деякими симптомами та стражданнями, що супроводжують її.

Медитація може допомогти деяким страждаючим хворобою Альцгеймера симптомами втрати пам’яті та зниження розумових здібностей. Це також може допомогти компенсувати стрес, пов’язаний із хворобою.

Захворювання може бути млявим захворюванням, що викликає зниження протягом багатьох років. На ранніх стадіях його симптоми включають забування деталей у розмовах, недоречні предмети та проблеми з підбором правильних слів. Але з роками дослідження показали, що практика медитації може допомогти зменшити ці ранні симптоми.

Стрес може посилити симптоми, оскільки він пов’язаний із погіршенням когнітивної функції. Але оскільки медитація може вимагати деякої процедури, вона швидше за все допоможе тільки людям з ранніми симптомами хвороби.

“Навіть за тиждень медитації відбулися зміни в хімічному складі їх тіла, які можуть допомогти компенсувати хворобу Альцгеймера. Після тижня вивчення медитації та виконання її кілька разів на день відбулися зміни в генах, пов’язаних з тим, як мозок очищає мозок від амілоїду, пов’язаного з хворобою Альцгеймера. з мозку із тіла”.

Згустки або клубки бета-амілоїду вважаються причиною хвороби Альцгеймера.

Причина хвороби Альцгеймера ще повністю не відома, а це означає, що немає способу напевно запобігти хворобі.