Уникнути старіння неможливо, проте цей процес можна уповільнити. Мало хто знає, що посприяти в’яненню організму можуть щоденні звички. Наприклад, звичка постійно засмагати. Також є деякі продукти, які теж непомітно можуть позбавити молодості завчасно.

Чіпси

Вони викликають прискорене старіння через те, що в них міститься багато продуктів кінцевого глікування (AGE). Вони утворюються при поєднанні жиру або білка з цукром. За словами дієтолога Триста Беста, крім картопляних чіпсів AGE можна також виявити в напівфабрикатах.

Морозиво

Це літнє солодке ласощі також може привести до передчасного старіння через поєднання молочного жиру з цукром. Таке поєднання також порушує роботу кишечника. Тому морозиво краще замінити іншими холодними десертами, наприклад, на основі рослинного молока, передає Eat This Not That.

Енергетичні напої та газованої води

Багато хто використовує ці напої з метою підбадьоритися і прогнати сон. Однак він також може викликати нервове тремтіння і згубно впливати на шкіру.

Діючи як сечогінний засіб, вони підвищують потребу в отриманні рідини. Через брак води, а також великої кількості цукру, який міститься в одній банці такої газованої води, організм може постаріти на 20 років.