Як попереджають експерти мобільний телефон і темний час доби – речі несумісні , вплив світіння екрана на зоровий апарат може привести до самих небезпечних наслідків аж до сліпоти .

Так , 26-річний житель Китаю мало не осліп через відшарування сітківки , яка може спровокувати розвиток короткозорості і навіть сліпоту . Він практично без перерв листувався зі своєю дівчиною протягом тижня. Хірургам довелося провести екстрену операцію з відновлення зору.

Як відомо сітківка ока – це світлочутливий елемент , який посилає сигнали в головний мозок через зоровий нерв. Про відшаруванні сітківки можна зрозуміти по несподіваним спалахам світла перед очима або плямам в полі зору. Зазвичай такі ускладнення виникають у людей похилого віку. Але все більше число молодих людей через активне використання мобільної техніки та ПК стикаються з відшаруванням сітківки.

Екрани мобільних пристроїв додатково навантажують очі. Крім яскравості підсвічування , тут важливу роль грає двомірність зображень. Справа в тому , що людське око створене розрізняти тривимірні об’єкти. А тут йому доводиться постійно пристосовуватися.

Відзначимо , що за статистикою з 1997 року , коли з’явилися перші смартфони , спостерігається 35 % – е збільшення захворюваності короткозорістю , а в найближчі 10 років можна очікувати збільшення до 50 %.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ПРИЧИНОЮ ПРИЩІВ НАЗВАЛИ МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН

ОТ МОБИЛЬНОГО ТЕЛЕФОНА СТРАДАЕТ ОСАНКА