ГоловнаНовини Здоров'яМолоко з медом при застуді може бути небезпечним

Молоко з медом при застуді може бути небезпечним

Пиття гарячого молока з медом – один з найвідоміших «народних» рецептів від застуди. Але медики відзначають, що це бабусин засіб, яким лікувалося можливо не одне покоління, аж ніяк не безпечний.

Молоко з медом

Дійсно, пити більше рідини при застуді корисно, погоджуються лікарі. Питво, сприймається пацієнтом у великих кількостях, активізує виведення з організму токсинів, небезпечних речовин, які є продуктом життєдіяльності проникли в організм вірусів і бактерій.

«Але напої не повинні бути гарячими, це загальна помилка при лікуванні застуди. Оптимально пити рідини теплі або кімнатної температури. Надмірно висока температура пиття дратує слизову горла і рота, хворому стає тільки гірше”, – пояснили фахівці.

Читайте також:  Скільки калорій в бананах, яблуках та інших улюблених фруктах

Також вони настійно не рекомендують додавати мед в гарячі напої, чай або молоко. При нагріванні майже повністю знищуються корисні властивості меду. Крім того, ряд вчених заявляють, що в гарячому середовищі мед починає виділяти речовини, здатні діяти на людський організм як токсини.

Скептично ставляться експерти і до вибору молока, яке може бути жирним (в деяких рецептах пиття від застуди в його навмисне додається масло). Занадто жирне молоко створює відмінне середовище для харчування бактерій, що веде до їх розмноження, – дана думка лікарів опублікував портал «Рамблер/доктор».

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News