Один з найпопулярніших овочів має з своєму складі набір вітамінів і мікроелементів, позитивно впливають на організм в цілому і на потенцію зокрема.

Американські медики прийшли до висновку, що звичайнісінька морква може допомогти чоловікам надовго зберегти лібідо і потенцію. Коренеплід містить багато вітаміну A, необхідного для гостроти зору і забезпечує нормальний рівень потенції.

Морква допомагає чоловікам, насамперед, за рахунок високого вмісту вітаміну А. Він покращує синтез насінної рідини, підвищує її якість і сприяє зачаттю. У моркві містяться вітаміни C, Е і групи В, калій, кальцій, магній, фосфор, цинк та інші мікроелементи.

Крім того, морква допомагає поліпшити кровообіг, очищає судини від холестерину, і благотворно позначається на роботі нервової системи. Все це в сукупності позитивно впливає на чоловіче лібідо і потенцію.

Основний плюс моркви в тому, що цей овоч дуже доступний, довго зберігається і простий у приготуванні – найкорисніше їсти коренеплід в сирому вигляді або ж варити на пару. У моркві багато клітковини і мало калорій, що робить її прекрасним продуктом для тих, хто стежить за своєю фігурою.