Перш ніж дарувати букет, треба замислитись про те, що каже кожна з квітка у ньому. У давні часи, такі подарунки несли в собі повідомлення про почуття того, хто їх дарує. Зараз така наука має назву флоріографія, яку досконало вивчають флористи. Простіше за все скористатися послугою доставка квітів в Україні, де обов’язково є досвідчений спеціаліст з цієї справи. 

Наука мови квітів допомагає виразити почуття, ідеї та настрій. Вона розкриває символіку різних квітів та рослин, показує їх значення. 

Про що каже флоріографія

Ця наука з’явилася на ближньому сході, у Турції, звідки була у вісімнадцятому сторіччі привезена до Європи, де відразу, багато видавництв з Франції почали випускати словники квітів. З часом вони змінювалися, їх переробляли під умови та час, враховуючи місцевість з її флорою та фауною. 

У сучасному світі не так часто звертають увагу на значення квітки, а більше роблять акцент на її колір та кількість:

  • Квітка білого кольору, розповість про невинність та чистоту, а ще у словнику вона означає істину та ніжність.
  • Колір сонця – жовтий, свідчить про щастя, багатство та радість. 
  • Два відтінки, червоний та рожевий, мають декілька значень, вони є як ознака кохання, так і помсти та гніву. Рожевий частіше дарують молодим дівчатам, як ознаку чистого кохання.
  • У фіолетовому кольорі прихована символіка миру, дружби та щирості.
  • Синій колір як ознака вірності, а ось блакитний – означає надію.
  • Кольором весілля та любові, вважається помаранчевий.

Окрім таких ознак, кожна квітка має своє значення. Подивитись це можна у спеціальних словниках, але деякі ми можемо розглянути як приклад. Якщо ви бажаєте подарувати квітку чоловіку, то підійде рослина, яка розповідає про гордість та мужність, це – амариліс. Нагадати про почуття та вказати на вишуканість, допоможе айстра. Подарувавши волошку, людина несміливо нагадує про свої почуття та ніжність, роблячи це з простотою та делікатністю. А що ж подарувати, коли є таємне кохання, про яке не можна говорити вголос? Тут на поміч прийде горденія. Про серйозність намірів та на мінливість характеру, вкаже така квітка, як георгін. Але самою загадковою квіткою, яка ще має назву, місячне сяйво кохання, це – жасмін. 

Якщо ви хочете закінчити відносини, та це ваш останній букет, квітка лаванди скаже сама за себе, бо вважається символом одинокості. Завдяки квітам можна висловити усі свої почуття, це є сама романтична мова, яка дарована нам самою природою.