Батьки можуть продовжити життя своїх дітей на 13 років, не вдаючись для цього до якихось складних хитрощів. Про це заявив знаменитий британський шеф-кухар Джеймі Олівер, а експерти в області здорового харчування підтвердили правоту даного висловлювання.
 

 
Багатьом здається, що діти відчувають особливу пристрасть до солодкого, і в житті дійсно вистачає прикладів величезної дитячої любові до морозива та цукерок. Однак, за словами Олівера, все йде абсолютно не так – діти аж ніяк не запрограмовані на вживання солодкої і жирної їжі. «Пам’ятаючи про це, батьки можуть зробити здорове харчування привабливим для дитини, уникнувши вживання шкідливих продуктів», – стверджує авторитетний кухар.
 
Джеймі Олівер вважає, що продаж нездорової їжі поблизу шкіл повинен бути під забороною, а на продаж продуктів, що містять цукор, – введено додатковий податок. При цьому фахівець апелює до шокуючих цифр, які були опубліковані минулого тижня. Згідно з цими даними, кожна десята дитина страждає вираженим ожирінням при вступі до початкової школи, а коли діти її закінчують (віком 10-11 років), ця цифра збільшується, і ожирінням вже страждає кожен п’ятий.

Читайте також:  "Циклічний" біль у двох областях - перша помітна ознака закупорки холестеринових артерій

Експерти з харчування висловили свою солідарність з коментарями Джеймі Олівера, який стверджує, що можна готувати смачні страви з найпростіших продуктів. За їх словами, батьки в першу чергу несуть відповідальність як за розвиток ожиріння у своєї дитини, так і за те, щоб допомогти їй уникнути подібної проблеми.

«Діти, які страждають ожирінням, більш ймовірно, будуть огрядними в дорослому віці, а також матимуть такі проблеми, як хвороби серця, діабет 2 типу, інсульт і деякі види раку. Вони також схильні до більшого ризику розвитку проблем з кістками і суглобами, апное сну і низької самооцінки », – процитували експертів британські ЗМІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
У ВІКОВИХ БАТЬКІВ ДІТИ ЗДОРОВІШІ

Читайте також:  Куріння у жінок сприяє ранньому клімаксу

99% ТОВСТИХ ДІТЕЙ – ЖЕРТВИ ЗВИЧОК БАТЬКІВ

ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ АТАКУЄ ДІТЕЙ