ГоловнаНовини Здоров'яМОЗ назвало смертоносні дози вина і пива

МОЗ назвало смертоносні дози вина і пива

У Міністерстві охорони здоров’я заявили про те, що в реальному житті людина не може спожити смертельно небезпечну кількість вина або пива, але довести себе до смерті горілкою цілком здатна.

Пиво

Порогова доза вина і пива для розвитку реального смертельного ризику занадто велика, щоб їх було можливо випити за раз, – таку заяву зробили фахівці з департаменту громадського здоров’я та комунікацій МОЗ. Тобто, виходить, що практично вином або пивом неможливо напитись до смерті.

Читайте також:  Людям з ожирінням потрібно їздити на роботу на велосипеді – вчені

«Щоб померти, людині необхідно випити 400 мл етанолу, що відповідає одному літру горілки, 3,3 літра вина або 8,9 літра пива», – наводить слова експертів телеграм-канал Mash.

У той же час у відомстві підкреслили: постійна випивка є серйозним чинником скорочення людського життя. Згідно з рекомендаціями фахівців, щоб віддалити від себе ймовірність смерті, чоловікам можна випивати не більше 150 мл горілки, пів-літра вина і 1,3 літра пива в місяць. Жінкам, за їх словами, потрібно споживати спиртне в набагато меншій кількості.

Читайте також:  8 корисних властивостей вітаміну С, про які ви могли не знати

Зазначимо, що буквально днями журнал The Lancet опублікував отримані науковцями дані, які рішуче спростовують припущення того, що спиртне в помірних дозах може бути корисним для серця і судин. Представники науки виявили нові дані про вплив спиртних напоїв на людський організм і заявили, що безпечного для здоров’я мінімального порогу алкоголю не існує.

Читайте також:Корисно прочитати