Стегна і ноги – на першому місці серед проблемних зон, які називаються жінками. Допомогти прибрати дратівливий жир з стегон і ніг допомагають різні способи, – експерти назвали 9 кращих, повідомляє журнал Freundin.

Пити каву. Дослідження, опубліковане в американському журналі клінічного харчування, показало: у людей з надмірним жиром, які починають регулярно пити каву, – прискорюється метаболізм і швидше відбувається жироспалювання, в тому числі на проблемних ділянках тіла.

Робити вправу для гомілок. У положенні стоячи перекочуйтеся з п’ят на кінчики пальців ніг і назад. Повторіть 10 разів. Дану вправу експерти радять виконувати при кожному зручному випадку – це один з кращих простих способів зробити ноги і стегна стрункішими.

Присідати. Візьміть в звичку робити присідання щодня. Це тренує і підтягує не тільки стегна і ікри, а й сідниці.

Жим ногами. Таке тренування допомагає прибрати зайвий жир з стегон і ніг, підвищуючи обмін речовин.

Виконувати випади. За один раз експерти рекомендують виконувати 10 випадів – вони дуже ефективно тренують м’язи ніг, сідниць, стегон.

Ходити пішки. Дослідники з Лондонської школи економіки виявили: люди, які регулярно ходять пішки по 20-30 хвилин, мають найбільш низькі показники індексу маси тіла (ІМТ).

Вживати більше кальцію. Це кращий мінерал, що сприяє зростанню, зміцненню м’язів. Не хочете мати в’ялі від зайвого жиру стегна і ноги, їжте сир, сардини, мигдаль, часник.

Цитрусові після фізичних навантажень. Лимони, лайми, апельсини після вправ прискорюють спалювання жиру.

Перекушувати горіхами. З’їдати кожен день жменьку мигдалю, інших горіхів і насіння (30 грамів) – це теж спосіб прибрати зайвий жир з стегон і ніг. Вони забезпечують організм енергією, білками, які активують процеси жироспалювання.