ГоловнаНовини Здоров'яНа які хвороби свого господаря вказує кішка, коли лягає на нього

На які хвороби свого господаря вказує кішка, коли лягає на нього

Лікар розповів про те, яку користь для здоров’я несуть кішки, що живуть у нас в будинку.

Кішка

Часто кішки лягають на хворе місце, зігрівають теплом, муркочуть, і раптом біль починає відступати. Буває, що тварина по кілька годин не відходить від хворого господаря.

– За статистикою, люди, у яких вдома є коти, звертаються до лікарів у п’ять разів рідше, ніж інші. Коти також допомагають позбутися депресії, – розповідає лікар-терапевт Ірина Сергєєва.

У медичній практиці навіть відомі випадки, коли коти рятували людей від серцевого нападу і гіпертонічного кризу.

Кішка може навіть попередити про небезпеку, що насувається. Якщо вона часто лягає на голову господаря, значить у нього є схильність до головних болів. Якщо на ліву лопатку або плече – у людини можуть бути проблеми з серцем.

Читайте також:  Опублікований перелік продуктів, що викликають залежність не гірше, ніж сигарети

Встановлено, що гладити кішку корисно для травлення. Контакт з пухнастиком допомагає лікувати сечостатеву систему і шлунково-кишковий тракт.

Нявкають улюбленці рятують своїх господарів і від депресії, а також допомагають при безсонні.

Кішки підвищують імунітет своїм господарям за допомогою мурчання. Воно діє на організм людини подібно лікуванню ультразвуком.

Вчені з’ясували, що люди, в чиїх будинках живуть коти, живуть довше в середньому на 10 років. Справа в тому, що у кошатників краще кров’яний тиск, а також нормальний вміст холестерину.

Кішки можуть замінити голкотерапію. Коли вони мурчать і випускають кігтики, то дратують рефлексогенні зони. А люди йдуть за таким ефектам на голкотерапії.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News