Свідчень того, що рослинна дієта корисна для здоров’я і талії, існує величезна кількість. Американські дослідники додали ще одне, довівши, що вегетаріанці і вегани здатні втратити більше трьох кілограм ваги за місяць, незалежно від кількості споживаних калорій і фізичних навантажень.

У четвер в популярному виданні Journal of the Academy of Nutrition and Dietetics була опублікована інформація про дослідження, яке підтвердило високу ефективність рослинної дієти. Виявилося, що люди, які віддають перевагу овочам та фруктам можуть не рахувати калорії і не стежити за кількістю фізичних навантажень, так як вони все одно будуть худнути.

Читайте також:  Фармацевт розповів про користь кави при еректильній дисфункції

Автори дослідження провели мета-аналіз 15 інших наукових робіт, що оцінюють ефективність рослинних дієт – від веганських, що відкидають будь-які продукти тваринного походження, до вегетаріанських, які дозволяють їсти яйця і молочні продукти. Половина цих досліджень була спрямована на пошук ефективних методів схуднення, а друга половина вивчала вплив рослинних дієт на профілактику діабету, хронічного болю або артриту.

Виявилося, що люди, які дотримуються рослинної дієти могли втратити за місяць більше трьох кілограмів, не контролюючи кількість споживаних калорій і інтенсивність фізичних навантажень. Найбільше худнули ті, хто мав найбільшу кількість ваги на момент початку експерименту, більш дорослі люди, а також ті, хто ставив схуднення своєю метою. При цьому якоїсь істотної різниці між виключно веганскою і вегетаріанською дієтами виявлено не було, і обидва режими харчування виявилися досить ефективними в справі схуднення.

Читайте також:  Розкрито корисні властивості оливок

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК СХУДНУТИ ЗА ДОПОМОГОЮ М’ЯСА І ОВОЧІВ

ЯК ШВИДКО СХУДНУТИ НА 10 КГ?

ДІЄТА ДЮКАНА