На сьогоднішній день кращим чаєм вважається зелений. Численні дослідження і дієтологи кажуть, що цей напій корисний для здоров’я через велику кількість антиоксидантів в складі, які допомагають запобігти хронічним захворюванням. І все ж існує один вид такого чаю, який по праву вважається найкориснішим.

“Багато вчених впевнені, що одним з найбільш корисних для здоров’я зелених чаїв є матча, тому що він має більш високий рівень антиоксидантів, ніж традиційний зелений чай, і особливо відомий своїми протираковими властивостями”, – розповіла лікар-дієтолог Ліза Янг.

Це японський чай, листя якого подрібнені до порошкоподібного стану. Зазвичай його заварюють у воді, температура якої не перевищує 70 градусів, що дозволяє отримати максимум корисних речовин. Одними з найбільш важливих є катехіни-тип антиоксиданту, який стабілізує рівень шкідливих вільних радикалів, що ушкоджують клітини і викликають хронічні захворювання. Згідно з Journal of Chromatography A, кількість катехінів в 137 разів більше, ніж у звичайному зеленому чаї.

Читайте також:  Чим корисні продукти з високим вмістом білка

Однак японський напій не тільки бореться з вільними радикалами, але і зміцнює здоров’я мозку, серця і печінки. Деякі дослідження показали, що він навіть запобігає раку.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News