Виникнення хвороби Альцгеймера безпосередньо залежить від харчування. Як показують численні дослідження, досить відмовитися від деяких продуктів, щоб знизити ризик розвитку недоумства.

Перше, що фахівці рекомендують виключити з раціону – продукти з високим ступенем переробки, тобто випічку, солодощі та газовані напої. Вони можуть провокувати запальні процеси в мозку і пошкодження нейронів, повідомляє портал focus.de. крім того, продукти з високим вмістом цукру можуть викликати закупорювання артерій.

Фахівці з Університету Південної Австралії вважають, що небезпеку становить гостра їжа-перець чилі і халапеньо. Зокрема, вчені вказують на капсаїцин, який міститься в них, що негативно впливає на пам’ять і розумову активність. У список небажаних продуктів також потрапили смажена їжа і фастфуд. Вони насичені трансжирами, негативно впливають на працездатність мозку.

Читайте також:  Біль та запалення у суглобах можуть провокувати здорові продукти

Велику загрозу для нормальної роботи мозку несуть консерванти, солі і насичені жирні кислоти, що містяться в ковбасі, м’ясних виробах і сирі. Вони також провокують запальні процеси і шкодять кровоносних судинах.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News