Вже дуже скоро школярі та студенти вступлять в період складання іспитів, що є дуже відповідальним для них. Особливу увагу потрібно приділяти продуктам харчування, і зокрема, відмовитися від вживання цих видів їжі.

Солодощі. Продукти з високим вмістом цукру шкідливі для мозку. Солодка їжа негативно впливає на мозок, і якщо ваші діти готуються до будь-яких іспитів, на деякий час захистіть їх від солодкого. Нехай воно стане заохоченням вже за підсумками пройдених випробувань. Солодощі негативно впливають не тільки на коротку, але і на довготривалу пам’ять.

Кава. Складно уявити студентів, які не п’ють каву відрами в період сесій. Однак генеруючий енергію кофеїн робить серйозний негативний вплив на мозок. Зокрема, він не дає спати, а в організмі через це проявляються симптоми хронічних ускладнень, включаючи тривожність, прискорене серцебиття та інші болячки.

Смажена їжа. Поки ви здаєте іспити, виключіть з меню смажених курчат і картоплю. Смажена їжа також шкідлива для мозку, оскільки насичені жири і холестерин частково блокують потрапляння крові в мозок. А через це функціонал даного органу знижується.

Продукти з трансжирами. В першу чергу потрібно відмовитися від фастфуду. Ці продукти сприяють всиханню мозку, знижують розумові здібності, уповільнюють процеси прийняття рішень, заважають людям думати, мислити, обчислювати і здійснювати інші дії, які вкрай необхідні при іспитах, пише The Health Site.