Не варто вірити тому, що всі проблеми зі шкірою зникнуть при правильному підборі макіяжу. Ну а найкращим вибором будуть найбільш дорогі засоби косметики.

Натуральні препарати. Прикметник натуральні по відношенню до продуктів з категорії косметики і догляду начебто робить їх більш корисними, однак це зовсім не означає, що вони ідеально підходять всім підряд. Ваш особистий косметичний продукт повинен грунтуватися на вашому типі шкірі, а зовсім не на тому, наскільки він є натуральним. Цілком ненатуральні продукти іноді допомагають без всяких побічних ефектів.

Захист від сонця. При покупці сонцезахисного крему прийнято вважати, що чим вище фактор SPF, тим крем краще. Однак захист від ультрафіолетового випромінювання (UVА) – тільки одна сторона справи. Необхідно захищатися і від іншого типу випромінювання – променів середнього діапазону (UVB). Ось чому слід вибирати креми, які надаюьб захист від обох типів випромінювання, а не тільки ті, у кого найбільш високий показник SPF.

Читайте також:  Весняне сонце може спричинити раннє старіння шкіри

Зволоження. Вода зовсім не є ефективною заміною зволоження тіла. І не варто думати, що якщо ви п’єте багато води, то тим самим досить себе зволожуєте. Професійні зволожувачі не тільки дають шкірі воду, але і відкривають закупорені пори, а також захищають шкіру від зовнішніх забруднювачів.

Серветки для видалення макіяжу. Використання спеціальних серветок – це зовсім не найкращий спосіб видалення макіяжу, адже багато з них містять спирт, який може викликати роздратування у чутливої шкіри. Крім того, деякі жінки неправильно використовують ці серветки, викликаючи зайві тертя. Спробуйте спеціальну олію для очищення.

Висока вартість. Тільки тому, що якийсь продукт коштує дуже дорого, не робить його найкращим. Знову-таки, пам’ятайте про ваш тип шкіри, адже в якихось випадках вам може допомогти найдоступніший за вартістю варіант. Чим вище вартість, тим більше інгредієнтів використовувалися в продукті, а це збільшує ризик інфекцій і алергій.

Читайте також:  Дефіцит вітаміну В12: симптоми, які не можна пропускати

Джерело: МедікФорум