Гарне харчування – це не тільки про те, які продукти ви їсте. Це також про те, що Ви вирішили не класти на тарілку. Наприклад, дослідження показують, що регулярне вживання підсолоджених цукром напоїв і оброблених фруктових соків, призводить до підвищеного ризику діабету 2 типу. Нижче наведено список продуктів, які слід уникати.

Трансжири

Трансжири вважаються найбільш шкідливим типом жирів. Вони підвищують рівень шкідливого холестерину, що підвищує ризик серцевих захворювань. Транс-жири також пов’язані з високим ризиком розвитку діабету.

Напої, підсолоджені цукром

Газовані напої, фруктові соки та енергетичні напої, насичені цукром або кукурудзяним сиропом з високим вмістом фруктози. Щоденне перевищення норми пов’язано із запаленням в організмі, діабетом, хворобами серця і раком.

Солоні чіпси

Хоча сіль не впливає на рівень цукру в крові, людям з діабетом важливо обмежити споживання продуктів з високим вмістом натрію, особливо чіпсів і обробленого м’яса (сосисок, копченостей). Часте вживання цих продуктів підвищує артеріальний тиск і погіршує симптоми діабету.

Алкоголь

Надмірне вживання алкоголю може викликати резистентність до інсуліну. Крім того, алкоголь може погіршити пов’язані з діабетом пошкодження нервів.

Очищені зерна

Білий хліб, макаронні вироби, білий рис містять мало або зовсім не містять поживних речовин. Вони відразу ж перетворюються в цукор при попаданні в кишечник.