Небажане волосся на ногах, що може бути гірше? Не дивно, що кожна жінка будь-якими способами намагається від нього позбутися. Найпростіший варіант – поголити ноги. Але нерідко при такій, здавалося б, простій процедурі, жінки допускають різного роду помилки.

Помилки, що здійснюються при голінні ніг
Гоління відразу після початку прийняття душу

Щоб волосся стало м’якшим і виддалялось безболісно, ​​необхідно постояти під душем близько 15 хвилин і тільки потім почати гоління.

Гоління вранці

Фахівці радять голити ноги ввечері, перед тим, як лягати спати. В процесі нічного сну фолікули як би йдуть всередину, тому вранці голити ноги набагато складніше. Надалі і шкіра буде не зовсім гладкою.

Відмова від піни для гоління

Безліч жінок відмовляється використовувати спеціальні засоби під час гоління. У кращому випадку вони їх замінюють милом, а в гіршому – зовсім нічого не використовують. Причому помилкою є обидва ці варіанти, адже відсутність піни для гоління не дає бритві ковзати по ногах, а заміна піни на мило може викликати серйозне роздратування. Якщо з якихось причин вам не подобається піна, можете замінити її кондиціонером.

Постійне використання одноразових бритв

Одноразові бритви спочатку випускалися для тимчасового використання в поїздках. Що стосується повсякденного гоління, то тут краще користуватися бритвою як мінімум з чотирма лезами. Завдяки цьому ви можете поголити волосся навіть в самих важкодоступних місцях.

Нечаста зміна лез

При повсякденному використанні бритв, згодом леза стають тупими і їх необхідно міняти. Як правило, заміна рекомендується вже після 10 сеансів гоління. Тупа бритва не тільки буде погано голити і викликати роздратування, але і є небезпечною. Справа в тому, що на її поверхні скупчуються шкідливі бактерії.

Гоління по росту волосся

Волосся краще голити проти їх росту, оскільки це сприяє видаленню волосся навіть найменшої довжини. Але слід врахувати, що для чутливої ​​шкіри гоління проти росту волосся не підходить, оскільки викликає серйозне роздратування.

Відмова від скрабів

Гоління ніг призводить до того, що деяке волосся стає вросшим. Позбутися від нього можна за допомогою відлущуючих скрабів.

Використання чоловічої бритви

Багато жінок вважають, що такі бритви є більш надійними. Можливо так воно і є, але чоловічі бритви абсолютно не призначені для гоління ніг і інтимної гігієни, оскільки в них зовсім інший склад лез.

Не допускайте більше помилок при голінні, дайте собі можливість отримати насолоду від шовковистої шкіри своїх ніжок!

Джерело: HeadInsider