Експерт склала список з п’яти продуктів. Всі вони корисні і доступні – їх легко знайти і ціна не буде кусатися.

Лікар з Австралії Дарина Філдер розповіла про п’ять простих продуктів, які обов’язково варто включити в раціон. Причин для цього кілька: ці продукти корисні, коштують недорого і продаються практично в будь-якому магазині. Список продуктів був опублікований у виданні Daily Mail.

Філдер повідомила, що авокадо, горіхи, йогурт, дієтичне м’ясо і житній хліб варто включити в раціон, так як ці продукти допомагають знижувати рівень холестерину, регулювати тиск, уникнути проблем з серцем і налагодити травлення.

Читайте також:  Відмова від алкоголю та жирного допомагає літнім людям зберегти підшлункову залозу

Так, авокадо містить більше 20 різних вітамінів і мінералів, а також дуже важливі для серцево-судинної системи мононенасичені жири. Сама Філдер з’їдає шість плодів на тиждень і вважає тост з авокадо з житнім хлібом ідеальним перекусом.

Дієтичне м’ясо, таке як куряча грудка, індичка, кролик, допоможе отримати необхідні амінокислоти і білок, а житній хліб стане прекрасним джерелом клітковини і довгих вуглеводів. Лікар радить купувати хліб з підвищеним вмістом злаків, бажано, щоб борошна вищого сорту в складі не було.

Горіхи також є джерелом клітковини і корисних жирів. Йогурт, зрозуміло, без цукру та інших добавок, допоможе отримати кальцій і пробіотики.

Читайте також:  15 порад, які допоможуть схуднути цієї осені