У курячих яєць багато плюсів для здоров’я людини. Експерти з Данії виявили найбільш вражаючі з них.

Яйця допомагають худнути. У науковому журналі Metabolism були опубліковані результати дослідження, які показали, що одне яйце на сніданок знижує відчуття голоду протягом тривалого часу. Це позбавляє від переїдання. У довгостроковій перспективі тактика призводить до більш швидкого позбавлення від зайвої ваги.

Зміцнюють м’язи. Білок абсолютно необхідний для здоров’я м’язів і їх обсягу. Яєчні жовтки теж багаті цим джерелом нутрієнтів. У журналі American Journal of Clinical Nutrition були опубліковані дані, які показали, що жовтки – теж багате джерело білка, що містить нутрієнти і харчові компоненти, які не містяться в білках.

Читайте також:  Простий аналіз крові розкриє шанси дожити до 100 років

Зміцнюють здоров’я мозку. Курячі яйця стимулюють клітини покращувати функціонал мозку, а також нервової системи. Вони містять ключові інгредієнти для цього. Яйця – багате джерело холіну і DHA, які важливі для розвитку мозку немовляти і його роботи.

Зміцнюють серцево-судинну систему. Одне яйце в день істотно знижує ризик серцево-судинних хвороб. Яйця містять білки, багато вітамінів і біоактивні компоненти на зразок фосфоліпідів і каротиноїдів. Яйця дуже корисні для здоров’я серця.

Утримують під контролем рівень цукру в крові. Вчені з Університету Східної Фінляндії довели, що одне яйце в день знижує ризик діабету. Результати цього дослідження були опубліковані в Molecular Nutrition and Food Research.

Читайте також:  9 факторів підвищують ризик раку молочної залози