Якщо ви хочете позбавитися болю в спині, то насамперед важливо переконатися, що ви отримуєте ряд важливих речовин.

Для зміцнення м’язів і кісток, позбавлення від болю в спині організм повинен отримувати певні поживні речовини, пише Yahoo.jp.

Вітамін D. Він відповідає за засвоєння кальцію та регуляцію імунного балансу. Також його важливо приймати для підтримки здоров’я зубів та кісток. Міститься вітамін D в таких продуктах, як яйця, печінка, вугор на грилі, пеламіда, жовтохвіст, сушена камбала, сушені сардини, сушений гриб аурикулярія густоволосиста, тихоокеанська сайра.

Протеїн. Є будівельним матеріалом для м’язів та паливом для підвищення температури тіла. Багато білка міститься у молочних продуктах (йогурт, сир), морепродуктах (креветки, кальмари, восьминоги, біла риба), соєвих продуктах.

Вітамін К. Його застосовують при лікуванні остеопорозу. Наукові дослідження показують, що при постійному вживанні вітаміну D та K збільшується щільність кісткової тканини. Отримати вітамін К можна з хризантеми, шпинату, листя морохеї, броколі, базели білої, капусти, перили, сиру, помідорів, морських водоростей.

Мінерали. Серед них – калій, кальцій, магній, натрій. Усі ці мінерали сам організм людини не виробляє. Отримати їх можна так: калій – зі шпинату, редиски, бананів, морських водоростей; магній – з морських водоростей, креветок, сардин, окри, соєвих продуктів; кальцій – із сардин, молюсків, морських водоростей, продуктів із соєвих бобів; натрій – із солі.