Для більшості з нас губна помада являє собою один з неодмінних атрибутів жіночої косметички. Але мало хто знає, що у цього інструменту макіяжу є переваги для здоров’я.

Мало знайдеться жінок, які не користуються губною помадою. Мабуть, це самий важливий елемент правильного макіяжу, який дуже швидко змінює обличчя жінки, роблячи його більш чуттєвим і привабливим, звичайно, при правильному виборі помади. Жінки століттями купують помади виключно для краси, ніколи не замислюючись про те, що ці засоби макіяжу можуть йти на користь їх здоров’ю. Причому не тільки фізіологічному, але і психологічному.

Почнемо з того, що безліч різновидів помади містять захисні інгредієнти проти сонячних променів, які не дозволяють ультрафіолетовій радіації проникати в губи. А це є профілактикою раку шкіри. Губна помада зволожує шкіру за рахунок таких елементів, як алое вера і вітамін Е. Жінки, які використовують губну помаду відчувають більшу впевненість у собі, з боку вони здаються більш привабливими, що благотворно впливає на психіку, захищаючи від сумних думок.

Дослідження неодноразово показували, що помади підвищують настрій у депресивні періоди життя. Деякі різновиди губної помади не тільки прикрашають обличчя жінки, але і захищають губи від обвітрювання і потріскування, що дуже важливо в холодну вітряну погоду.

Джерело: МедікФорум