Напевно, кожна людина стикається рано чи пізно з випаданням волосся. Однак впоратися з проблемою і зрозуміти, чому це трапляється не так-то просто. Сьогодні ми розповімо про найпоширеніші причини випадіння волосся.

По-перше, волосся можуть випадати через гормональні зміни. Вагітність, пологи, скасування контрацептивів будь — який з цих чинників може серйозно позначитися на стані вашого волосся.

По-друге, може бути, ви знаходитесь у стресовій ситуації? Проблеми на роботі, в сім’ї, стосунки може призвести до того, що ви будете перебувати в поганому настрої і дусі, а ось це вже недобре, так як загрожує проблемами і втратою волосся.

Читайте також:  Види спорту, які захистять від раку

По-третє, неправильне харчування може бути шкідливим для шкіри голови і волосся. Наприклад, ви можете харчуватися шкідливими продуктами. Або навпаки сидите на занадто суворій дієті. Це не самий кращий спосіб позбутися від зайвих кілограмів, а от від волосся — саме те. Якщо не хочете їх втрачати, то перегляньте свій раціон.

По-четверте, огляньтеся і подумайте — чи немає серед ваших родичів аналогічних проблем? Якщо є такі, то, швидше за все, ви успадкували цю «здатність». Генетичні проблеми можуть передаватися як по батьківській, так і по материнській лінії.

І нарешті, у вас може бути елементарна нестача вітамінів. Особливо варто подбати про вітаміни групи В в організмі.

Читайте також:  Типи людей, які ризикують отримати захворювання кишківника

Перш ніж призначати собі лікування, слід порадитися з трихологом. Тільки лікар допоможе встановити точну причину випадання волосся і допомогу в позбавленні від проблеми.

Джерело: 7mednews