Як відомо, азіатські жінки, особливо японки, відрізняються стрункістю протягом усього життя. Іноді складно відрізнити старіючу жінку з Японії від підлітка. У чому ж криється їх секрет? Сьогодні ми розповімо про це.

По-перше, японки приділяють увагу своєму раціону. Вони практичні не їдять жирні страви, зокрема, м’ясо. В більшості своїй японки споживають рис, рибу, капусту, морські водорості і зелений чай. З такими продуктами поправитися практично неможливо.

По-друге, вони приділяють особливу увагу приготуванню страв. Найчастіше в Японії готують на пару, на грилі, використовуючи корисні олії. Продукти підбираються тільки найсвіжіші.

По-третє, порції страв японок набагато скромніше наших, українських. Вони їдять небагато, але досить часто, при цьому не переїдаючи і завжди залишаючись ситими.

По-четверте, японські дами вважають сніданок найважливішим прийомом їжі за весь день. Саме в перший прийом вони їдять великими порціями. Найчастіше це омлет, риба, тофу, водорості або рис.

По-п’яте, замість хліба японки воліють їсти рис. Це основне блюдо, яке відмінно насичує.

Ну і нарешті, завершується трапеза десертом. Але на відміну від більшості національностей, представниці прекрасної статі в Японії воліють зовсім не бісквіт і цукерки. Вони їдять фрукти — що набагато корисніше, судячи з того, як виглядають японки.