Хвороба Альцгеймера все частіше діагностується у більшої кількості людей, що пов’язано зі збільшенням тривалості життя. Ось кілька найбільш живучих міфів, пов’язаних з цим важким невиліковним недугою.

Хвороба Альцгеймера вражає тільки літніх людей. Дійсно, велика частина жертв старечого недоумства і її найбільш поширеною форми хвороби Альцгеймера старше 65. Але існують і пацієнти, які не так давно відзначили 50-річчя. Це називають ранньою деменцією, частіше вона виявляється спадковою.

Старече недоумство можна лікувати. На жаль ніяких способів лікування хвороби Альцгеймера та інших видів старечого недоумства не існує. Більш того, немає коштів навіть для того, щоб зупинити розвиток хвороби або уповільнити її. Всі засоби терапії спрямовані на пом’якшення симптомів на зразок ажитації або тривожних розладів.

Читайте також:  Ортопед назвав найнебезпечніше літнє взуття

Хвороба Альцгеймера – не найсерйозніший недуга. Наслідком цього “несерйозного” недуги є нездатність людини пити, їсти, одягатися, дізнаватися рідних і близьких. На пізній стадії з’являються вже проблеми просто з диханням.

У жертв старечого недоумства немає ніякої надії. Ранній діагноз і прийом певних профілактичних препаратів можуть дещо полегшити перебіг хвороби. Крім того, людина в цьому випадку здатна заздалегідь підготуватися до прийдешніх в його житті подій і подбати, наприклад, про опікунів, пише The Health Site.