Бажання похмелитися і пити ще, коли випито вже достатньо, може бути симптомом алкоголізму. Про те, які ще ознаки свідчать про алкоголізм у людини, розповів психіатр-нарколог Михайло Зобін.

Алкоголізм асоціюється з болючим потягом до спиртного. За словами нарколога Михайла Зобіна, існує чотири основні ознаки, які відрізняють людину з алкоголізмом від людини, яка не є алкоголіком.

Лікар повідомив, що у здорової людини після випитої чарки або двох тяга до алкоголю зменшується. На відміну від нього алкоголік, випивши сто грамів, втрачає контроль і прагне до збільшення дози. У такому стані він здатний випивати пляшками або йти в тривалі запої.

Читайте також:  Медики: Волоські горіхи омолоджують організм і запобігають руйнуванню зубів

Інший симптом алкоголізму, додав нарколог, виражається у відсутності здатності організму людини реагувати на спиртне як на токсин. Алкоголіка ніколи не рве, навіть якщо він випиває дуже багато, у здорової людини при великій кількості випивки організм буде намагатися звільнитися від алкоголю.

Також, зауважив фахівець, здорову людину, яка напередодні перебрала зі спиртним, буде каламутити при одній думці про нього, в той час як алкоголік відчуває потребу похмелитися. Нарешті, існує такий симптом алкоголізму: людині з алкогольною залежністю дуже важко пройти просто так повз винного відділу в магазині.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News