Куріння є великою небезпекою для людини. Причому навіть одна сигарета в день може привести до згубних наслідків. До такого висновку прийшли британські фахівці.

 
Дослідженням в даній області займалися наукові співробітники Університетського коледжу Лондона. Вчені вивчили і проаналізували більше 140 наукових робіт, які були присвячені шкідливій ​​звичці і її впливу на стан здоров’я.

В результаті виявилося, що люди, які зменшили кількість викурених сигарет з 20 до однієї в день, лише в половину зменшили ризик утворення небезпечних захворювань. Мова йде про ішемію та інших хворобах серця. При цьому у тих, хто курить навіть сигарету в день, знижується ризик розвитку раку. Показник становить 95 відсотків.

Читайте також:  Пиття теплої води допомагає добитися схуднення

До речі, для представниць прекрасної статі ризик може бути вище. Із сотні жінок, які курили по 20 сигарет в день, на сім більше, ніж чоловіків, страждають від серцевих хвороб, інсульту, наприклад. Серед тих, хто викурює всього одну сигарету, – на три людини більше.

Додамо, що люди, які курять піддають себе серйозному випробуванню. Адже через таку звичку можуть розвинутися аутоімунні захворювання. Крім того, куріння може лякати людей. При цьому жінкам цей вид проведення часу шкодить набагато більше, ніж іншим людям.

Джерело: 7mednews