Зефір визнали дуже корисним для жінок, так як він зменшує біль при менструації і упорядковує роботу внутрішніх органів. Також продукт сприятливо позначається на розумовій діяльності.

За словами медиків, зефір не повинен повною мірою замінити решту їжі, а стати частиною раціону. До його складу входить агар-агар, багатий на йод і селен, так як цю добавку виготовляють з морських водоростей. Вони позитивно впливають на щитовидну залозу, покращують стан шкіри і зменшують ризик появи онкології. Зефір несе користь дітям через його особливості не збільшувати рівень цукру в крові і здатності не завдавати шкоди зубам.

Дієтологи радять людям приймати в їжу даний кондитерський виріб, тому як він добре насичує організм корисними елементами без будь-якої шкоди для талії. Це особливо актуально для представниць прекрасної статі, до того ж зефір позитивно впливає на функціонування внутрішніх органів.

Також в ньому містяться речовини, які “перезапускають” роботу шлунково-кишкового тракту після вживання страв, насичених жирами.