Більше 60% представників сильної статі готові голити зону паху для того, щоб доставити радість своїм подругам. Сучасні чоловіки з набагато більшою охотою йдуть на цю косметологічну процедуру.

Соціологічне опитування, проведене у Великобританії, показало, що майже 85% чоловіків у віці від 18 до 35 років готові розлучитися з деякою частиною рослинності на своєму тілі, включаючи груди, спину і ніс. Більше третини опитаних чоловіків стверджує, що їх партнерки вважають “гладких” чоловіків більш сексуально привабливими. Тим не менше, більшість представників сильної статі зізнаються, що не знають, як правильно голити волосся на тілі, і майже дві третини чоловіків соромляться запитувати про це. Для самих сором’язливих Лондонська школа перукарських мистецтв навіть відкрила курси з гоління волосся на тілі в інтернеті.

Читайте також:  Лікар розповіла, як подолати болісну тягу до солодкого

Гоління волосся на тілі

Раніше чоловіки вважали волосся на тілі проявом маскулінності, і вкрай рідко хтось погоджувався його голити. Але сьогодні нові тренди задаються знаменитостями, які воліють ретельно стежити за собою. До їх числа відносяться Девід Бекхем і футболіст Кріштіану Роналдо. Те ж саме соціологічне опитування показало, що понад 60% чоловіків готові голити волосся в зоні паху, якщо це принесе радість їх партнеркам.

Якщо збривання волосся в цій зоні не є чимось необхідним з точки зору професійних дерматологів, то експерти настійно радять чоловікам голити зону пахв, і особливо в жарку пору року. Чим менше тут волосся, тим менше виділяється поту, і як наслідок, нижче ризик бактеріальних інфекцій, які в тяжких випадках можуть призвести до гідраденіту або запалення потових залоз. Однак голити тут волосся необхідно дуже обережно, адже бритва може поранити ніжну шкіру пахвовової області, що і спровокує безпосередньо сам гідраденіт.

Читайте також:  Названо корисні продукти, які здатні викликати печію

Джерело: MedikForum