Індійські медики представили увазі продукти і напої для життєвої енергії. Одним з рішень є вживання лосося, багатого Омега-3.

Омега-3-поліненасичені жирні кислоти в лососі є важливим будівельним матеріалом для нервової, серцево-судинної, ендокринної та інших систем організму людини, що безпосередньо пов’язано з життєвою енергією, відзначають медики. Крім того, вони здатні вирішувати приховані проблеми зі шкірою.

У цьому ж списку темний шоколад, який містить потужні антиоксиданти, що ведуть боротьбу зі стресом. Магній і калій, що містяться в ньому, необхідні для нормальної роботи м’язів і нервової системи.

Молоко в свою чергу підвищує опірність організму, нормалізує обмін речовин, очищає судини і органи травлення, наповнюючи при цьому організм енергією, що слід також взяти до уваги.

Читайте також:  Дієтолог розкрила 2 простих трюки, які допоможуть схуднути

Імбирний чай є одним з кращих напоїв, які надають сил, зокрема, взимку, він також допомагає підтримувати свіжість шкіри і відчуття тепла. Напій ще й корисний своїм впливом на серцево-судинну систему організму, розріджує кров, зміцнює судини. Жінкам, які прагнуть схуднути, він допоможе швидше скинути зайву вагу.