Зарубіжні вчені назвали кращу дієту, яка дозволяє позбутися від небезпечного жиру на животі. Доводи експертів на користь особливого способу харчування опубліковані у виданні Express.

Вісцеральний жир вважається небезпечним через те, що він оточує життєво важливі органи. Серед ускладнень, які можуть виникнути, діабет 2 типу, серцево-судинні захворювання. Доведено, що вживання продуктів з високим вмістом насичених жирів погіршує стан справ, тому внесення в раціон змін критично важливо. Останні дослідження показали, що низьковуглеводна дієта більш ефективна в цьому відношенні, ніж знежирені способи харчування.

В одному експерименті брали участь 69 чоловіків і жінок з надмірною вагою. Дотримання рекомендованої вченими дієті дозволило їм в середньому втратити на 10% більше вісцерального жиру і на 4,4% – загального, ніж добровольці, які дотримуються іншого раціону. Відзначається, що кетогенна дієта визнала в цьому відношенні найкращою, так як перевершила за результатами інші варіації меню.

Що стосується конкретних продуктів, дослідники з американського журналу клінічного харчування виявили, що цільні зерна значно зменшують черевний жир. Причина в тому, що вони регулюють рівень цукру в крові і продовжують почуття ситості. Контроль апетиту в свою чергу призводить до схуднення.