Хоча майже кожен вид чаю допоможе зарядитися енергією вранці, є один напій, який вважається номером один в цьому списку. Він здатний не тільки “розбудити” організм, але і поліпшити загальний стан здоров’я.

За даними численних досліджень, вживання зеленого чаю забезпечує безліч переваг. Зокрема, антиоксиданти, що містяться в ньому, можуть допомогти запобігти хронічним захворюванням і скинути вагу, розповіла нутриціолог Ліза Янг.

Деяким людям подобається додавати в чай вершки і цукор, щоб приборкати тягу до солодкого, але така звичка може швидко перетворитися на нездорову і вбити всю користь напою, розповіли експерти.

Якщо зелений чай здається занадто гірким на смак, фахівці рекомендують спробувати заварювати його не надто міцним або просто знайти “свій чай”. Однак додавання цукру в нього необхідно звести до мінімуму, пише Eat This, Not That!.

Читайте також:  Лікар назвав «невидимий» симптом смертельного раку, який можна прийняти за застуду

“Найкращий чай – це такий чай, яким можна насолоджуватися без тонни цукру”, – зазначила нутриціолог Анна Гудсон. Тим, хто не може звикнути пити чай без цукру, вона порадила додати в напій ложку агави або меду. Крім того, збільшити кількість антиоксидантів можна, випивши чашку чаю з улюбленим темним шоколадом.