Хочете мати гарних дітей , народжуйте від молодих чоловіків. Фахівці з Австрії з’ясували , що вік батьків є серйозним фактором зовнішньої привабливості , що пояснюється «грою генів ».
 
Співробітники Віденського університету з’ясували , що кожні 16 років в чоловічому організмі подвоюється частота виникнення мутацій . Якщо у чоловіків 20 років присутня 25 мутацій , то до 40 років їх рівень досягає вже 65 , а в п’ятдесят шість років число генів – мутантів знову збільшується вдвічі.
 
Подібна закономірність призводить до появи іншої тенденції – з збільшенням віку у чоловіків підвищується і ризик стати батьком дитини з генетичними відхиленнями. На зовнішній привабливості це позначається безпосереднім чином .
 
Вчені з’ясували , що народжений у 22-річного чоловіка дитина на 5-10% більш приваблива, ніж народжена від 40-річного . У цьому , до речі , ще одна відмінність чоловіків від жінок. Якщо у чоловіків частота генних аномалій корелює з віком , то у жінок їх величина незмінно постійна . Незалежно від віку жінки передають дитині максимум 15 мутацій .
 
Поряд із зовнішністю з віком батьків тісно пов’язаний і ризик психічних порушень. За відомостями The Daily Mail , Якщо ж чоловік зачинає дитину після 45 років , то підвищується ризик аутизму та інших відхилень .

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News