ГоловнаНовини Здоров'яНазвані 4 небезпечні захворювання, які довго розвиваються без симптомів

Названі 4 небезпечні захворювання, які довго розвиваються без симптомів

Розвиток небезпечних недуг може тривалий час відбуватися без симптомів, нагадують лікарі. В цьому ряду, наприклад, знаходяться такі захворювання, як діабет і рак легенів.

ранковий головний біль

Портал «Рамблер/доктор» опублікував перелік тих небезпечних захворювань, які часто пропускаються на початковій стадії розвитку із-за відсутності симптомів, або їх дуже слабкого прояву. Серед цих хвороб вказано діабет. За словами фахівців, хвороба вже може бути у людини, але рівень цукру цього не покаже, він буде нормальним. На початковому етапі ознаки цього захворювання можуть залишатися непомітними.

Дуже підступною недугою є також рак легенів, що є одним з найбільш смертоносних серед онкологічних діагнозів. Рак легенів довгий час називався «хворобою курців», але останні дослідження свідчать, що він виникає навіть у тих, хто в житті не викурив жодної сигарети. У багатьох випадках цей рак виявляють, коли пацієнти звертаються до лікарів з-за нез’ясовного кашлю, але цей симптом зазвичай проявляється вже на стадії метастаз.

Читайте також:  Учені визначили, які бутерброди найсмачніші

Часто непомітно для людини розвивається і глаукома – захворювання, здатне закінчитися повною сліпотою. Єдиний спосіб засікти дане захворювання своєчасно – це регулярні обстеження. Їх необхідно проходити кожні півроку після досягнення 45-річчя.

Також потрібно час від часу вимірювати рівень артеріального тиску – навіть при цілком гарному самопочутті. Підвищення тиску на кілька пунктів людина може не помічати і її гіпертонія здатна довго залишатися не діагностованою, зазначають лікарі. Тим часом наслідки хронічно підвищеного тиску можуть бути дуже небезпечні.

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News