Жирні продукти можуть бути корисними для схуднення, оскільки добре допомагають втамовувати голод, обходячись без додаткових перекусів.

“Корисні жири допомагають організму регулювати рівень гормонів голоду і пригнічувати тягу до висококалорійної їжі”, – пояснили експерти видання Times of India.

Також, констатують фахівці, з жирних продуктів краще засвоюються важливі для схуднення мікроелементи, вітаміни і мінерали. Дієтологи порекомендували тим, хто хоче стати стрункішою, включити в раціон наступні продукти.

Авокадо – крім жирних мононенасичених кислот в ньому також присутні клітковина і білок: таке поєднання забезпечує дуже тривале відчуття ситості.

Яйця – їх жовтки також багаті корисними для схуднення мононенасиченими жирами, а білка в них навіть більше, ніж в білій частині.

Темний шоколад – входить до його складу масло какао допомагає приглушити апетит, а інші компоненти (клітковина, залізо, магній, марганець) стимулюють метаболічну активність, завдяки якій інтенсивніше спалюється жир.

Кокосова олія. Згідно з даними, опублікованими журналом Lipids, його споживання сприяє зменшенню жиру в області живота.

Риба – жирні породи у вигляді лососевих, сардин, оселедця, скумбрії, забезпечують організм омега-3 жирними кислотами і білком, що сприятливо позначається на обміні речовин, пригнічує апетит.